Наша компанія видає позики від 500,00 грн., До 6000,00 грн., строком від 5 днів до 25 днів, процентна ставка 2% в день

ЧОМУ ВАМ ПОТРІБНІ САМЕ МИ

 • В будь-який час

  Вам потрібні гроші прямо зараз? Протягом 1 хвилини? У будь-якій точці міста? Вам потрібні гроші прямо зараз? Протягом 1 хвилини? На карту? У будь-якій точці міста? Без проблем! З нами ЛЕГКО!

 • Безпека

  У мобільному додатку відсутній людський фактор. Він не оформить на Вас кредит по копіям Ваших документів, без Вашого відома, адже у нього не може бути жадібності. А всі ваші особисті дані зберігаються на наших захищених серверах і захищені надійними алгоритмами шифрування!

 • Повна автоматизація

  Вам більше не потрібно йти в банк, стояти в черзі, розмовляти з менеджером і відчувати незручність. Процес отримання грошей у нас на 100% автоматизований.

 • Простота і доступність

  Ви зможете погасити кредит в будь-який зручний час через мобільний додаток або оплатити за реквізитами.

Кредити онлайн без відмови

Сьогодні все більше і більше людей цікавляться тим, щоб взяти гроші в кредит онлайн. Особливою популярністю користуються кредити готівкою онлайн на карту, оскільки такий спосіб зручний та не потребує часу на збори документів і очікування в чергах. Але як можна без відмови отримати кредит через інтернет-банкінг, які вимоги до позичальника та санкції в разі несплати.

Що таке кредит онлайн?

Послуги, що пропонують інтернет-банки надаються дистанційно через сайт організації. На офіційному сайті фінансової організації можна ознайомитися з умовами та вимогами до надання кредитних послуг. Для отримання позики без відмови, треба зареєструватися в «особистому кабінеті» та підключитися до інтернет-банкінгу.

Переваги онлайн кредитування без відмов:

 • Швидкість та відсутність черг на оформлення;
 • Зручність подання заяв;
 • Моментальний переказ коштів.

Вимоги на отримання онлайн позики на картку без відмови:

 • Клієнт має бути у віці 21-70 років;
 • Гроші в кредит без довідки про доходи можливо отримати лише при отриманні кредиту до 10 тис. гривень;
 • Надання паспорту громадянина та ідентифікаційний номер.

Кінцеве рішення щодо видачі кредиту можна знайти в особистому кабінеті на сайті або по телефону гарячої лінії.

Особливості оформлення

Максимальна сума безвідмовного кредиту на карту – 30 тисяч гривень на термін до 30 днів. При бажанні дострокового погашення позики, треба додатково проконсультуватися з менеджером для ознайомлення з умовами дострокових виплат.

Перед заповненням заявки, за допомогою онлайн-калькулятора слід порахувати повну вартість кредиту зі всіма переплатами та відсотками. У позичальника є можливість розрахувати кредитні платежі двома способами: ануїтетно (передбачає сплачення однакової суми виплат на весь період кредитування) та диференційовано (коли нараховані відсотки можна сплатити за поточний місяць).

Методи отримання кредиту та способи його погашення

Після реєстрації на сайті, оформлюється заявка на кредит онлайн на картку без відмов зі всіма особистими даними, яку необхідно відправити на обробку. Найбільше шансів без відмови отримати кошти у тих позичальників, які вже були позитивними клієнтами даної організації. Схвалений договір набуває дійсності при підтвердженні паролем з повідомлення позичальнику.

Погашення кредитної позики можливе багатьма способами: готівкою у відділенні банку, на сайті організації, через інтернет-додаток або платіжний термінал.

Відповідальність за несвоєчасність погашення кредиту несе сам позичальник. Першим етапом є повідомлення боржнику про відсутність сплати коштів. Через деякий час, компанія звертається до колекторської фірми, яка в свою чергу зобов’язана звернутися до суду, як в останню інстанцію, що здатна допомогти повернути заборгованість.

Як з нами зв'язатися

info@dengidozp.com.ua

+380988767151

+380577281007

+380988767151

Інформація про компанію

Наша основна мета – допомогати нашим Клієнтам, коли їм терміново потрібні гроші. Ми надаємо кредити на банківську карту без застави, довідок та поручителів.

Наша компанія вивела на ринок іноваційний продукт – кредит на банківську карту за 5 хв., через мобільний додаток.

ГОУ КЕШ – це спеціалізована фінансова компанія. Повне найменування Товариство з обмеженою відповідальністю «ГОУ КЕШ» ідентифікаційний код 43123489. Фінансові послуги, що надаються фінансовою установою – надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту на основі Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи серії ФК №1256, виданого Нацкомфінпослуг 10.10.2019р., та ліцензії, виданої Нацкомфінпослуг, розпорядження від № 2092 від 21.10.2019р. Відокремлені підрозділи фінансової установи відсутні. Посередницькі послуги не надаються.

Місцезнаходження фінансової установи: 61007, Харківська обл., місто Харків, вулиця Кричевського, будинок 39. т. 098-876-71-51, 057-728-10-07. Пошта - info@dengidozp.com.ua

Процентна ставка

Приклад розрахунку відсоткової ставки: Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2% Річна процентна ставка = 37133,37% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 25 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2 / 100 = 20 грн. Відсотки за 25 днів = 20 грн. х 25 днів = 500,00 грн. Сума процентів до повернення – 500,00 грн. Ніяких додаткових комісій та платежів за користування кредитом Компанія не стягує

Умови продовження фінансування (позики): Позичальник має право продовжити термін кредиту, сплативши тільки проценти за користування. Ніяких додаткових комісій і платежів Компанія не стягує. Кредити надаються від 5 днів, до 25 днів.. Сума від 500,00 грн., до 6000,00 грн. Мінімальний строк позики - 5 днів.

Фінансова відповідальність, що накладається на Позичальника в разі невиконання зобов’язань перед фінансовим партнером:

 • Може бути розпочато процес примусового стягнення боргу чи можлива передача права вимоги боргу третім особам.
 • У випадку невиконання/неналежного виконання Позичальником будь-яких грошових зобов’язань за Договором Кредитор залишає за собою право нарахування штрафних санкції за кожен день невиконання/неналежного виконання кожного окремого зобов'язання незалежно від суми невиконаного/неналежно виконаного зобов'язання

Невиконання зобов’язань перед Фінансовим партнером може негативно відобразитися на кредитній історії Позичальника, а також вплинути на кредитний рейтинг Позичальника, що, в свою чергу, може стати причиною відмови в наданні послуг як Партнером, так і третіми особами.

При порушенні Позичальником зобов'язань по своєчасній оплаті процентів за договором позики на термін більше 30 календарних днів, Позикодавець вправі передати право вимоги третім особам.

Наші партнери колекторські компанії:

 • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄВРОПЕЙСЬКА АГЕНЦІЯ З ПОВЕРНЕННЯ БОРГІВ», 01032, м.Київ, вул. С.Петлюри, 30. Адреса для листування: 07400, м. Бровари, вул. Лісова, 2, поверх 4. Тел.(044) 499-85-90, (044) 499-85-99.
 • Товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕДИТ БОРГ СОЛЮШЕНЗ», 03035, м. Київ, вул. МИТРОПОЛИТА ВАСИЛЯ ЛИПКІВСЬКОГО, будинок 45. т. +380689236670.

В разі виникнення додаткових питань звертайтесь за нашою адресою: 61007, Харківська обл., м. Харків, вулиця Кричевського, будинок 39. т. 098-876-71-51, 057-728-10-07. Пошта - info@dengidozp.com.ua

Ми зареєстровані Нацкомфінпослуг, свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № 1256,. Компанія надає фінансову послугу з надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.

На вимогу закону Про захист прав споживачів фінансових послуг просимо звертитися за наступними адресами -

Адреса, за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг у письмовому вигляді – 61007, Харківська обл., місто Харків, вулиця Кричевського, будинок 39., або за т. 098-876-71-51, 057-728-10-07. Пошта - info@dengidozp.com.ua .

У випадку неможливості врегулювання спірних питань, споживач фінансових послуг може звернутися до Національного банку України, наділеного функцією по здійсненню захисту прав споживачів фінансових послуг за нижченаведеною та контактною інформацією на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку України: https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection або до судових органів у порядку, визначеному законодавством України.

Контактна інформація органу, який здійснює державне регулювання щодо діяльності особи, яка надає фінансові послуги: Національний банк України вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601, т. 0 800 505 240 https://bank.gov.ua/ua/contacts

Розкриття інформації

перелік послуг, що надаються фінансовою установою, порядок та умови їх надання(п.1 ч.1 ст.12 Закону) перелік фінансових послуг, що надаються фінансовою установою (п.2 ч.4 ст.12 Закону) надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту порядок і умови надання послуг вказані в Правилах надання Товариством з обмеженою відповідальністю "ГОУ КЕШ" фінансових кредитів за рахунок власних коштів, розміщених на сайті dengidozp.com.ua
вартість, ціна/тарифи, розмір плати (проценти) щодо фінансових послуг залежно від виду фінансової послуги; (п.2 ч.1 ст.12-1 Закону) вартість, ціна/тарифи, розмір плати (проценти) змінюються залежно від суми та строку кредиту рухаючи "бігунки" на сайті dengidozp.com.ua, споживач отримує інформацію про вартість, ціну/тарифи, розмір плати (проценти) залежно від суми кредиту, строку кредитування Наявні щоденні процентні ставки: 2%. на прикладі 1000 грн позики на 25 днів річна процентна ставка = 37133,37% . Ніяких додаткових комісій та платежів за користування кредитом Компанія не стягує.
механізми захисту прав споживачів фінансових послуг: можливість та порядок позасудового розгляду скарг споживачів фінансових послуг; наявність гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються відповідно до законодавства. (п.3 ч.1 ст.12 та п.4 ч.2 ст.12 Закону) контактна інформація органу, який здійснює державне регулювання щодо діяльності особи, яка надає фінансові послуги (підп.д п.1 ч.2 ст.12 Закону) Кожен споживач фінансових послуг ТОВ "ГОУ КЕШ" має право звернутися до ТОВ "ГОУ КЕШ" як надавача фінансових послуг, а ТОВ "ГОУ КЕШ" зобов'язане розглянути звернення у належний строк. Загальний порядок вирішення спорів передбачає, що усі суперечки щодо наданих ТОВ "ГОУ КЕШ" фінансових послуг мають вирішуватися користувачами шляхом переговорів. Механізм захисту прав споживачів включає можливість та порядок позасудового розгляду скарг споживачів фінансових послуг. ТОВ "ГОУ КЕШ" здійснює розгляд звернень споживачів у відповідності до Закону України «Про звернення громадян». Адреса, за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг у письмовому вигляді – 61007, Харківська обл., місто Харків, вулиця Кричевського, будинок 39., або за т. 098-876-71-51, 057-728-10-07. Пошта - info@dengidozp.com.ua . У випадку неможливості врегулювання спірних питань, споживач фінансових послуг може звернутися до Національного банку України, наділеного функцією по здійсненню захисту прав споживачів фінансових послуг за нижченаведеною та контактною інформацією на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку України: https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection або до судових органів у порядку, визначеному законодавством України. Наявність гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються відповідно до законодавства - відсутні. Контактна інформація органу, який здійснює державне регулювання щодо діяльності особи, яка надає фінансові послуги: Національний банк України вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601 Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Адреса: 01001, м.Київ, вул. Б. Грінченка, 1 Телефон для довідок: (044) 279 12 70 – приймальня; (044) 278 84 60, (044) 278 41 70 – канцелярія Факс: (044)279 48 83 E-mail: info@dpss.gov.ua
відомості про фінансові показники діяльності фінансової установи та її економічний стан, які підлягають обов'язковому оприлюдненню (п.1 ч.1 ст.12 Закону) фінансова та консолідована фінансова звітність, яка складається та подається відповідно до законодавства; (п.1 ч.1 ст.12-1 Закону) - звітні дані (інші, ніж фінансова та консолідована фінансова звітність), що складаються та подаються відповідно до вимог законів з питань регулювання ринків фінансових послуг та прийнятих згідно з такими законами нормативно-правових актів органів, які здійснюють державне регулювання ринків фінансових послуг; (п.3 ч.1 ст.12-1 Закону) річну фінансову та консолідовану фінансову звітність (п.7 ч.4 ст.12-1 Закону) Відомості, звітність, звітні дані знаходяться за посиланням на сайті dengidozp.com.ua у розділі Нормативна база.
перелік керівників фінансової установи та її відокремлених підрозділів (п.2 ч.1 ст.12 Закону) відомості про склад наглядової ради та виконавчого органу фінансової установи (п.4 ч.4 ст.12-1 Закону) відомості про відокремлені підрозділи фінансової установи; (п.5 ч.4 ст.12 Закону) Виконавчий орган фінансової установи – Громченко Сергій Віталійович. Відокремлені підрозділи фінансової установи відсутні. Наглядова рада відсутня
кількість акцій фінансової установи та розмір часток, які знаходяться у власності членів її виконавчого органу, а також перелік осіб, частки яких у статутному капіталі фінансової установи або належна їм кількість акцій фінансової установи перевищують 5 відсотків (п.3 ч.1 ст.12 Закону) відомості про власників істотної участі (у тому числі осіб, які здійснюють контроль за фінансовою установою) (ч.4 ст.12 Закону) Відомості про учасників (засновників, акціонерів) фінансової установи, які володіють часткою (паєм, пакетом акцій), що становить не менш як 10 відсотків статутного капіталу фінансової установи - Радостовець Володимир Миколайович. (100%).
найменування (для фізичної особи - підприємця: прізвище, ім'я та (за наявності) по батькові), місцезнаходження, контактний телефон і адреса електронної пошти особи, яка надає фінансові послуги, адреса, за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг (підп.а п.1 ч.2 ст.12 Закону) повне найменування, ідентифікаційний код та місцезнаходження фінансової установи (ч.4 ст.12-1 Закону про фінпослуги) ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГОУ КЕШ" 61007, Харківська обл., місто Харків, вулиця Кричевського, будинок 39., або за т. 098-876-71-51, 057-728-10-07. Пошта - info@dengidozp.com.ua ідентифікаційний код 43123489
відомості про державну реєстрацію особи, яка надає фінансові послуги (підп.в п.1 ч.2 ст.12 Закону) Зареєстроване 19.07.2019р. Департамент реєстрації Харківської міської ради. Дата запису: 19.07.2019 Номер запису: 14801020000081569 Ідентифікаційний код 43123489
інформація щодо включення фінансової установи до відповідного державного реєстру фінансових установ або Державного реєстру банків (підп.г п.1 ч.2 ст.12 Закону) ТОВ "ГОУ КЕШ" включене до державного реєстру фінансових установ, що підтверджується свідоцтвом про реєстрацію фінансової установи серїї ФК №1256, виданим 10.10.2019р. Нацкомфінпослуг
інформація щодо наявності в особи, яка надає фінансові послуги, права на надання відповідної фінансової послуги (підп.ґ п.1 ч.2 ст.12 Закону) відомості про ліцензії та дозволи, видані фінансовій установі; (п.6 ч.4 ст.12 Закону) право на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, підтверджується безстроковою ліцензією на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, виданою 21.10.2019р. згідно розпорядження Нацкомфінпослуг № 2092
загальна сума зборів, платежів та інших витрат, які повинен сплатити клієнт, включно з податками, або якщо конкретний розмір не може бути визначений - порядок визначення таких витрат (п.2 ч.2 ст.12 Закону) порядок визначення витрат встановлений Методикою розрахунку загальної вартості кредиту для споживача, реальної річної процентної ставки за договором про споживчий кредит, затвердженою розпорядженням Нацкомфінпослуг від 20.07.2017р. N 3238 Клієнт не повинен сплачувати податки в зв’язку з укладенням кредитного договору.
наявність у клієнта права на відмову від договору про надання фінансових послуг (підп.а п.3 ч.2 ст.12 Закону) Відповідно до ст.15 Закону України "Про споживче кредитування" споживач має право на відмову від договору про споживчий кредит
строк, протягом якого клієнтом може бути використано право на відмову від договору, а також інші умови використання права на відмову від договору (підп.б п.3 ч.2 ст.12 Закону) 1. Споживач має право протягом 14 календарних днів з дня укладення договору про споживчий кредит відмовитися від договору про споживчий кредит без пояснення причин, у тому числі в разі отримання ним грошових коштів. 2. Про намір відмовитися від договору про споживчий кредит споживач повідомляє кредитодавця у письмовій формі (у паперовому вигляді або у вигляді електронного документа, створеного згідно з вимогами, визначеними Законом України "Про електронні документи та електронний документообіг") до закінчення строку, встановленого частиною першою цієї статті. Якщо споживач подає повідомлення не особисто, воно має бути засвідчене нотаріально або подане і підписане представником за наявності довіреності на вчинення таких дій. 3. Протягом семи календарних днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від договору про споживчий кредит споживач зобов'язаний повернути кредитодавцю грошові кошти, одержані згідно з цим договором, та сплатити проценти за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за ставкою, встановленою договором про споживчий кредит. 4. Споживач не зобов'язаний сплачувати будь-які інші платежі у зв'язку з відмовою від договору про споживчий кредит. 5. Відмова від договору про споживчий кредит є підставою для припинення договорів щодо додаткових чи супутніх послуг, що були визначені як обов'язкові для отримання кредиту, укладених споживачем. Кредитодавець або третя сторона зобов'язані повернути споживачу кошти, сплачені ним за такі додаткові чи супутні послуги, не пізніш як протягом 14 календарних днів з дня подання письмового повідомлення про відмову від договору про споживчий кредит, якщо такі послуги не були фактично надані до дня відмови споживача від договору про споживчий кредит у порядку, визначеному законодавством. 6. Право на відмову від договору про споживчий кредит не застосовується щодо: 1) договорів про споживчий кредит, виконання зобов'язань за якими забезпечено шляхом укладення нотаріально посвідчених договорів (правочинів); 2) споживчих кредитів, наданих на придбання робіт (послуг), виконання яких відбулося до закінчення строку відмови від договору про споживчий кредит, встановленого частиною першою цієї статті.
мінімальний строк дії договору (якщо застосовується) (підп.в п.3 ч.2 ст.12 Закону) 5 днів
наявність у клієнта права розірвати чи припинити договір, права дострокового виконання договору, а також наслідки таких дій (підп.г п.3 ч.2 ст.12 Закону) Позичальник має право достроково розірвати договір, повністю повернувши одержаний Кредит, Проценти та інші платежі, передбачені Договором. Клієнт має право достроково повернути кредит без будь-якої додаткової плати, пов'язаної з достроковим поверненням. Клієнт у разі дострокового повернення кредиту сплачує кредитодавцю проценти за користування кредитом, за період фактичного користування кредитом.
порядок внесення змін та доповнень до договору (підп.ґ п.3 ч.2 ст.12 Закону) всі додатки, зміни та доповнення до договору мають бути вчинені в письмовій формі та підписані належним чином сторонами з обов’язковим посиланням на договір
неможливість збільшення фіксованої процентної ставки за договором без письмової згоди споживача фінансової послуги (підп.д п.3 ч.2 ст.12 Закону) неможливо збільшити фіксовану процентну ставку за договором без письмової згоди споживача фінансової послуги
відомості про порушення провадження у справі про банкрутство, застосування процедури санації фінансової установи (п.8 ч.4 ст.12-1 Закону) не порушувалось провадження у справі про банкрутство процедура санації фінансової установи не застосовувалась
рішення про ліквідацію фінансової установи (п.9 ч.4 ст.12-1 Закону) рішення про ліквідацію фінансової установи не приймалось
Наявність гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються відповідно до законодавства Наявність гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються до відповідного виду фінансової послуги, що надається Товариством, чинним законодавством України не передбачена.

FAQ

Які документи потрібні для оформлення позики ?

Потрібен тільки паспорт та індивідуальний податковий номер (ІПН), ми не вимагаємо фотографій з паспортом або завантаження скан копії документів.

 • Якщо Паспорт старого зразка: сфотографуйте паспорт (перше фото, ким виданий паспорт та друге фото(якщо є в 25 або 45 років), прописка, ІПН(податковий номер) з синьою печаткою!
 • Якщо ID карта без ІПН: сфотографуйте карту з обох сторін, ІПН(податковий номер) з синьою печаткою та ДОВІДКИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ОСОБИ.
 • Якщо ID карта без ІПН: сфотографуйте карту з обох сторін та ДОВІДКИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ОСОБИ.

Навіщо надавати фото(селфі)?

З метою захисту персональних даних, необхідно фото клієнта. Дана міра безпеки введена для запобігання шахрайських дій з Вашими документами з боку третіх осіб.

Де дізнатися статус поданої заявки? / Як швидко приймається рішення?

Наша система приймає рішення по заявці протягом 30 секунд. В цілому процес оформлення позики триває всього 5 хвилин для нових клієнтів, і до 3 хвилин - для постійних.

Що впливає на рішення при отриманні позики?

Основним фактором є кредитна історія. Чим вище ваш кредитний рейтинг, тим вище ймовірність позитивного рішення. Тому важливо, щоб вся інформація в анкеті була вказана коректно.

Скільки чекати надходження на карту?

Весь процес отримання кредиту, від початку заповнення заявки до надходження коштів, в середньому займає всього кілька хвилин.

Коли можна знову подати заявку на новий кредит, якщо я вже закрив минулий?

Повторний кредит ви можете взяти відразу після повної оплати попереднього. Оплатити позику при цьому можна в Особистому кабінеті, банківським переказом, або в терміналах IBOX. Після того, як в Особистому кабінеті з'явиться інформація про оплату поточного кредиту, ви зможете подати заявку на отримання нового.

Не встигаю сплатити кредит

Ви можете перенести дату погашення кредиту. Сплативши фактично нараховані відсотки, ви автоматично продовжуєте термін кредиту на кількість днів попереднього користування.

Не надходят смс.

Якщо не надходят SMS повідомлення, швидше за все з цим пов'язано з даними, які містяться в Особистому кабінеті користувача, необхідно перевірити номер телефона який ви вказали

Не працює мобільний додаток.

Якщо мобільний додаток не працює, спробуйте перезавантажити ваш телефон і переконайтеся що ні перерваний до інтернету. Також рекомендуємо перезавантажити додаток.

Що таке реструктуризація боргу?

Реструктуризація - це зміна умов за кредитною угодою про повернення позики. Лояльна можливість для клієнтів з простроченою заборгованістю.

Оплата кредитною карткою не пройшла.

Якщо вам не вдалося оплатити заборгованість по кредиту, підв'яжіть ії повторно або використовуйте інші способи оплати.

Чи можно подати заявку на позику вночі або у вихідні?

Заявки на позику Ви можете подати 24/7

Яку грошову суму я можу оформити?

Сума мікропозики становить від 500 грн до 6000 грн в залежності від Вашої платоспроможності

Оформив займ, гроші не прийшли на карту

Вам необхідно звернутися до нас на гарячу лінію

 • пошта - info@dengidozp.com.ua
 • Телефони - 098-876-71-51; 057-728-10-07
 • Viber : 098-876-71-51

після перевірки ваш кредит буде анульований і ви зможете взяти новий.

Быстро займ на карту онлайн круглосуточно
Безвідмовні кредити онлайн
Взять займ только по паспорту
Гроші до зарплати на карточку онлайн
Взять кредит без электронной почты
Гроші за 5 хвилин
Оформить микрозайм на карту
Гроші на карту без перевірок
Займ по телефону круглосуточно
Кредити онлайн на картку з поганою кредитною історією
Займ с просрочками
Займы на долгий срок онлайн
Де можна терміново позичити гроші
Кредит без отказа и звонков на карту
Кредити онлайн без відмови
Кредит без проверок
Швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків
Кредиты онлайн без справок и поручителей
Миттєва позика
Кредит до зарплаты на карту онлайн
Кредит онлайн на карту срочно і без відказу цілодобово
Кредит за 5 минут без отказа
Кредит онлайн без отказа срочно
Кредит онлайн на карту с плохой кредитной историей
Кредит онлайн срочно
Кредиты круглосуточно на карту
Кредиты онлайн на карту
Кредиты пенсионерам без отказа
Получить кредит на карту не выходя из дома
Экспресс займ онлайн на карту